Ogromny sukces naszych kolegów

Z przyjemnością informujemy, że praca dyplomowa naszych kolegów: Roberta Lubasia i Wojciecha Myśliwca (byłych członków naszego koła) – pt. „Modelowanie Ewakuacji Pieszych” – zdobyła 1. miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa zorganizowanym przez Zarząd Główny SITP w Warszawie. Promotorem pracy jest opiekun naszego koła dr inż. Jarosław Wąs.

Serdecznie gratulujemy wygranej i życzymy dalszych sukcesów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>