Dzień Otwarty Wydziału EAIiE

2011-12-02 12.45.002 grudnia 2011r. odbył się Dzień otwary Wydziału EAIiE. Nasze koło zaprezentowało się z dwoma projektami, dofinansowanymi Grantem Rektora AGH. Była to „Symulacja zachowania tłumu” oraz „Intranet dla Krakowskich Kół Naukowych”. Zaprezentowaliśmy aktualne efekty prac nad drugim z nich, oraz zakupioną i skonfigurowaną kamerę IR służącą do realizacji pierwszego z wymienionych. Oprócz tego, pokazaliśmy screenshoty z wcześniejszych projektów, realizowanych przez członków koła.